Dostępność
youTube
FB


Data: 2019-09-27
Od godziny: 08:30
Do godziny: 12:30
Nazwa placówki: Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość: Brzeg Dolny
Ulica: 1-go Maja 1a
Pobieranie:

« Powrót do Akcji wyjazdowych




Akcje wyjazdowe RCKiK Wrocław


Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2018-12-19 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2018-12-20 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2018-12-21 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-01-03 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2019-01-08 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-01-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-01-10 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-01-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-01-11 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-01-12 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2019-01-13 13:00 - 17:00 WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Oława RYNEK
W Pomieszczeniu 2019-01-14 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-01-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-01-25 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2019-01-30 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2019-02-02 09:00 - 13:00 Hala Sportowa OKR ATOL Oleśnica Kochanowskiego 2
W Pomieszczeniu 2019-02-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-02-08 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-02-09 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2019-02-11 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-02-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-02-14 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-02-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2019-02-21 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-02-27 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2019-03-01 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-03-08 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2019-03-09 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-03-11 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-03-12 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-03-14 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-03-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2019-03-19 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-03-20 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2019-03-20 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2019-03-21 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-03-22 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 2/4
W Pomieszczeniu 2019-03-25 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-03-28 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-03-29 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2019-04-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-04-05 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2019-04-08 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-04-10 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-04-11 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-04-12 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2019-04-13 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2019-04-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-04-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-04-17 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
Ambulans 2019-04-26 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2019-05-06 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2019-05-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-05-08 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-05-09 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-05-09 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-05-13 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-05-20 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2019-05-21 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-05-22 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2019-05-24 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
W Pomieszczeniu 2019-05-30 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2019-05-31 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2019-06-02 10:00 - 14:00 Park Oleśnickich Kolejarzy Oleśnica Poniatowskiego
W Pomieszczeniu 2019-06-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-06-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2019-06-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2019-06-10 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-06-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-06-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-06-14 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2019-06-15 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-06-18 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-06-27 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 2/4
Ambulans 2019-06-28 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-07-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2019-07-04 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2019-07-08 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2019-07-12 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2019-07-13 08:30 - 13:30 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
Ambulans 2019-07-16 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-07-24 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2019-07-26 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2019-08-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-08-10 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2019-08-12 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
Ambulans 2019-08-17 10:00 - 14:00 Parafia pw. NMP Matki Pocieszenia Oława pl. Św. M. M. Kolbe 1
W Pomieszczeniu 2019-08-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-08-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-08-23 08:30 - 12:30 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2019-08-30 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-09-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-09-05 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
Ambulans 2019-09-06 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2019-09-09 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-09-12 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-09-13 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 2/4
Ambulans 2019-09-14 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2019-09-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2019-09-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-09-18 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2019-09-19 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2019-09-27 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2019-10-01 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-10-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-10-12 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2019-10-14 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-10-15 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-10-16 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-10-17 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2019-10-17 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-10-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2019-10-25 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-11-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-11-07 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2019-11-12 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2019-11-12 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-11-13 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2019-11-14 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2019-11-14 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2019-11-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-11-18 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2019-11-19 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2019-11-20 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2019-11-22 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2019-11-29 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2019-12-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2019-12-06 08:30 - 12:30 Komenda Wojewódzka Policji Wrocław pl. Muzealny 2/4
Ambulans 2019-12-09 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego 3
W Pomieszczeniu 2019-12-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2019-12-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2019-12-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2019-12-17 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2019-12-18 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2019-12-19 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2019-12-19 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 13:00 - 17:00
Miejscowość: Oawa
Ulica: RYNEK


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 13:30
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oawa
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw