Dostępność
youTube
FB


Data: 2018-02-21
Od godziny: 09:00
Do godziny: 12:00
Nazwa placówki: ZS im. T. Kościuszki w Wołowie
Miejscowość: Wołów
Ulica: Kościuszki 27
Pobieranie:

« Powrót do Akcji wyjazdowych




Akcje wyjazdowe RCKiK Wrocław


Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2018-10-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-10-17 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2018-10-18 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2018-10-19 08:30 - 12:30 Liceum Ogólnokształcące Milicz 11 Listopada 5
Ambulans 2018-10-26 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-11-05 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-11-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-11-07 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2018-11-12 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-11-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-11-14 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
Ambulans 2018-11-14 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2018-11-16 08:30 - 12:30 Technikum Leśne Milicz Kasztelańska 1
Ambulans 2018-11-17 10:00 - 14:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
W Pomieszczeniu 2018-11-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-11-20 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-11-23 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-12-03 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-12-03 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-12-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-12-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-12-10 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-12-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-12-14 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-12-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-12-18 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-12-21 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocaw
Ulica: owiecka 24


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka: Technikum Lene
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urzd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra